Služby

PosterBar se zaměřuje na kusový prodej a tisk autorských uměleckých plakátů na zeď. Tisk je realizován na speciální profesionální grafický papír Canon230g. Pokud by tento papír neopdovídal vašim požadavkům či představám, je možno po dohodě využít jiný typ papíru nebo plátna dle vašich individuálních požadavků. Po konzultaci také s možností barevných nebo kompozičních úprav či tvorby jiných designů plakátů, které budou ještě lépe odpovídat vašim představám a potřebám. Plakáty vám také rádi vytiskneme v libovolných velikostech.

Pokud jste si nevybrali plakát na zeď s naší nabídky vytvoříme vám vlastní design podle vašich požadavků přímo na míru. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaši představu a my se o vše postaráme.

Také nabízíme individuální tisk vašich vlastních plakátů na zeď či fotografií na velké formáty s možností výběru z široké škály profesionálních fotopapírů, pláten či bannerů. Pokud si nevyberete z naší nabídky papírů nebo pláten, vyjdeme vám maximálně vstříc a uděláme vše, co je v našich silách, abychom splnili vaše konkrétní požadavky. Po domluvě lze tisky ještě vylepšit rozličnou škálou povrchových úprav či nalepením na speciální desky a kartony, případně napnutí plátna na rám.

Máme zkušenosti se zpracováním kompletních zakázek pro autorské výstavy včetně tisků na umělecká plátna i plakátů na zeď různých rozměrů a jejich kašírování na pevné podklady.

V případě zájmu o některý z našich plakátů na zeď stačí poslat objednávku na náš email nebo nás kontaktovat telefonicky.

Grafikům a designerům nabízíme možnost spolupráce nejen při tisku, ale také možnost umístnění jejich vlastních plakátů na náš web. Více informací pod ikonou „spolupráce“.

plakáty na zeď služby ikony