Run over http://www.slotsnetwork.com/rtg-slots to be on top of RTG slot issue.

Designéři

plakáty na zeď
David Š aka simlik – grafický designér a zakladatel PosterBaru

simlik - plakáty na zeďNarodil jsem se a žiju v Praze. Věnuji se především vektorové grafice. Spolupracuji s předními světovými fotobankami, ale také s jinými českými i zahraničními grafickými projekty. Když jsem začal dělat své vlastní plakáty, vytvořil jsem projekt PosterBar, který má za cíl nabídnout kvalitní umělecké plakáty na zeď za rozumnou cenu a také dát možnost mladým umělcům zapojit se. Miluji auta, žlutou barvu a mým oblíbeným stylem je retro ve všech jeho podobách kombinované s automobilovými motivy a jasnými barvami.
www.posterbar.cz
plakáty na zeď

MaComiX – illustrátor, grafik

macomix - plakáty na zeďMaComiX je superpadouch, kterému se roku 1977 podařilo zdrhnout z komiksových stránek. Nyní se ukrývá v Praze a snaží se pomocí ilustrace, výrobou placek a vytvářením škodlivých figurek z fima ovládnout celý svět.
www.macomix.com
plakáty na zeď

Michael „DevCageR“ Petrus – ilustrátor a komiksový kreslíř

devcager - plakáty na zeďI přes to, že se tak často nechová, je Michael studentem Západočeské univerzity, pocházející z Klatov. Pracuje též jako freelance ilustrátor a komiksový kreslíř. Tvoří plakáty, ilustrace a má za sebou rovněž řadu krátkých komiksových příběhů, komiks pro EXPO 2010 a získal dokonce ocenění Druhý nejlepší komiks na festivalu ZLATÝ KOMIKS 09 ve Veles.
www.dev-art.cz
plakáty na zeď

Yvans – grafik

yvans - plakáty na zeďJsem klidný a tichý pán, líný člověk, co s většinou lidí hledá stejnou řeč těžce… Jsem nerozhodný, roztržitý a zapomnětlivý… Přes veškeré tohle dění a nedůvěru v sebe samého, musím přiznat, že někdy mívám i lepší dny. Své obsese nejčastěji ztvárňuji formou koláže. Od roku 2007 dlouhodobě spolupracuji se skate/snowboardovou značkou MEATFLY. Mezi další reference patří např.: Custom Boards, DaDiva, Filmová a televizní Fakulta AMU, Tres Mosquitos,…Jsem rád, že se můžu zúčastnit i projektů, jako je třeba PosterBar. V současné době se zase více věnuju životu artisty studujícího. www.yvans.com
plakáty na zeď
Gabriela Antošová – výtvarnice, designérka

gabriela - plakáty na zeďPochází z Mladé Boleslavi, žije a studuje v Praze. Věnuje se malbě velkoformátových obrazů, užitému umění a tvorbě vektorů v Corelu. Několik obrazů má v současné chvíli také v galerii Vltavín. Spolupracuje s fotobankou Shutterstock. Miluje barvy, život a svého psa, kterému udělala vlastní webové stránky.
plakáty na zeď
Maro DSGN – ilustrace, charakter design, grafický design

maro - plakáty na zeďsvé nápady, které se mi rodí v hlavě, se snažím ztvárnit prostřednictvím vektorové grafiky.
www.marodsgn.cz
plakáty na zeď

Radek Kratochvíl alias RDKRTCHVL – grafický designér

kratochvil - plakáty na zeďNarodil jsem se léta páně 1986 a studuji, pracuji a popíjím v Praze. Jsem věčný student a workoholik v jedné osobě. Ke grafice jsem se dostal před cca. před 8 lety. Zaměřuji se převážně na komerční tvorbu, ale PosterBar mě zaujal proto, že dává možnost každému designerovi prezentovat své nápady. Jinak se hodně snažím sázet na typografii a nově i na digitální postprodukci.
www.radekkratochvil.eu
plakáty na zeď
Šimon Levinter – grafický design

egt - plakáty na zeďNarodil jsem se v roce 1992 a tak různě se plácal, až jsem se doplácal na Aplikovanou kybernetiku, obor grafiky, což vedlo k tomu, že jsem propadl grafice ve všech směrech, samozřejmě i plakátu. Nedávno jsem narazil na PosterBar projekt, který se mi velmi zalibíl, a nakonec jsem i tady. Často také vystupuji pod přezdívkou Earl-grey-tea, dle mého životodárného nápoje.
earl-grey-tea.deviantart.com
plakáty na zeď