Design na přání

4. Březen, 2011

Nevybrali jste si plakát na zeď z naší nabídky? Vytvoříme pro vás takový, který bude přesně odpovídat vašim představám a požadavkům. Nabízíme tvorbu designu na přání přesně podle vaší specifikace.

Chcete na své zdi mít kolo, kočku nebo třeba starou mapu s kompasem? Nebo se má plakát barevně hodit k vaší nové sedačce, nábytku nebo barvě zdí? Ano i taková přání umíme vyplnit.
Vyjdeme vašim požadavkům maximálně vstříc a po vzájemné dohodě a návrhu nejlepšího řešení pro vás vytvoříme design na přání, který vám bude dělat radost pokaždé, když se na něj podíváte.

Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat nás. U plakátu s originálním vlastním motivem si samozřejmě můžete také vybrat papír nebo plátno, na kterém vám ho vytiskneme. Cena plakátu na přání je stanovena individuálně podle náročnosti a požadovaného materiálu.

Aktuálně nabízíme také veškeré podkladové úpravy jako paspartování, rámování, kašírování na kapu nebo jinou pevnpu desku či napínání plátna na rám. Dále povrchové úpravy hotových plakátů a obrazů jako laminaci nebo lakování.

design plakáty na zeď